Usługi


Koloryzacja włosów

koloryzacja siedlce

Na czym polega ta technika koloryzacji włosów?

Otóż dobrze wykonane Ombre ożywia rysy twarzy, zmiękcza zbyt ostre kontury, odmładzając daną twarz. Styliści fryzur polecają ten sposób koloryzacji włosów paniom, które pragną złagodzić buzię i odwrócić uwagę od niektórych jej mankamentów.

Technika Ombre polega na rozjaśnieniu dolnej warstwy naszej fryzury. Nasada włosów powinna być jak najbardziej zbliżona do naszego naturalnego koloru. Dajmy na to – jeśli masz tak popularny wśród Polek mysi kolor włosów i do tej pory malowałaś je na brąz, możesz robić to nadal.

Zasada koloryzacji włosów:

Zasada jest jedna – rozjaśnione końcówki muszą współgrać z całością i kolorem, który wybrałaś. Włosy jasne mogą być rozjaśniane bardziej, włosy ciemne rozjaśniamy mniej. Dobrze zrobiona technika Ombre daje naprawdę ładny i naturalny efekt, który nie przypomina odrostów. Weź pod uwagę, że Ombre Hair najlepiej wygląda na włosach falowanych, potarganych wiatrem lub dobrze obciętych i wycieniowanych. Ombre na włosach obciętych od linijki prezentują się nieciekawie i mało wyrafinowanie.


Baleyage

baleyage

Czym jest Baleyage?

Baleyage (balejaż) często jest mylony ze zwykłymi dwu-kolorowymi pasemkami. Wykonuje się w kolorach zbliżonych do naturalnego koloru włosów, a cały efekt polega głównie na grze barw i świateł. Niekiedy baleyage jest prawie niezauważalny, dopiero światło lub słońce uwydatniają wielobarwne refleksy.

Pasemka natomiast są wyraźne i dostrzegalne na pierwszy rzut oka: wielokolorowe lub np. wykonane na zasadzie kontrastu: jasne włosy, ciemniejsze pasemka.

Zalety baleyage

Baleyage to sposób farbowania włosów, którym (jak żadną inną techniką) można z każdej twarzy wydobyć blask, piękno, podkreślić kolor oczu lub ukryć mankamenty. Specyficzną grę świateł i kolorów uzyskuje się dzięki użyciu wysokiej klasy bezpiecznych kosmetyków.

Baleyage podkreśla kolor oczu i zakrywa niedoskonałości. Umiejętnie dobrane kolory ukryją naturę do tego stopnia że tylko Ty będziesz wiedziała o tym że włosy są farbowane. Jest to czysta gra kolorów o różnych odcieniach, przeznaczona dla osób które lubią naturę.

Bogata gama kolorystyczna oraz łatwość nakładania pozwala spełnić najbardziej wymagające oczekiwania naszych klientek.


Trwała ondulacja (podnosząca)

Pragniesz uniesienia włosów od nasady, zwiększonej objętości, naturalnie wyglądających fal?

trwala-podnoszaca
Trwała podnosząca:

  • nadaje włosom puszystość i elastyczność, a efekt utrzymuje się nawet do 6 – 8 tygodni,
  • sprawia, że włosy łatwiej się układają,
  • może być stosowana na włosach koloryzowanych i rozjaśnianych,
  • utrwala codziennie układaną fryzurę,
  • jest delikatna i nie niszczy włosów.


Trwała ondulacja (skręcająca)

Trwała Siedlce

Masz dość oklapniętej, pozbawionej objętości fryzury? Zrób sobie trwałą!

Brzmi to strasznie, jednak dobrze zrobiona nowoczesna trwała nie niszczy włosów, a jest świetnym sposobem na dodanie im objętości i charakteru. Już dawno nie stosuje się palących włosy płukanek choć nadal większość producentów stosuje formułę złożoną z amoniaku i reduktora. W ogólnym skrócie trwała ondulacja to zabieg mający na celu przerwanie wiązania we włosach, przez co stają się mniej elastyczne i jednocześnie przyjmują kształt nadany przez wałki.

Urocze loki, nadające wdzięku i lekkości są wreszcie w zasięgu ręki. Trwała skręcająca i odbijająca od nasady oferowana przez nas pozwala na stworzenie dowolnie skręconych loków, dopasowanych do oczekiwań naszych Klientów.

Dzięki profesjonalnym produktom, zabieg ten pozwala na dobranie najbardziej optymalnego skrętu włosa, w zależności od oczekiwań.
Aby nadać włosom objętości, można zrobić delikatną trwałą tylko na włosach przy skórze głowy. Końcówki i część środkową włosów zabezpiecza się wtedy przed działaniem płynu. Podobnie postępujemy jeżeli na głowie mamy jeszcze ładne loki z kilkumiesięcznymi odrostami.

Do pielęgnacji włosów po trwałej ondulacji warto używać specjalnych szamponów i odżywek do włosów kręconych. Zapobiegną filcowaniu się włosów, nawilżą je i odżywią, pozwolą na dłużej zachować ich skręt.


Sauna na włosy

Sauna na włosy SiedlceSAUNA NA WŁOSY: jest to zabieg który ma za zadanie odżywić i nawilżyć włosy. Po zabiegu włosy staja się odporne na czynniki zewnętrzne oraz zdrowsze.

SAUNA POLECANA NA WŁOSY: przesuszone farbowaniem, trwała ondulacja, porozdwajane, matowe, puszące się pod wpływem wilgoci

JAK WYGLĄDA ZABIEG: włosy są 2x myte, nakładana jest odzywka, ampułka lub maska zawierająca składniki odżywcze, czas 20 min, płukanie chłodną wodą aby zamknąć łuski włosów.

JAK DZIAŁA SAUNA/ KORZYŚCI: Para wodna  i ciepło zmiękcza skórę głowy  i rozchyla łuski włosów, dzięki temu znacznie lepiej chłoną one składniki odżywcze zawarte w masce, pielęgnacja jest skuteczniejsza. Włosy po saunie odzyskują naturalny, zdrowy połysk. Są widocznie nawilżone i bardziej elastyczne. Także kolor włosów wygląda lepiej na tak intensywnie nawilżonych włosach.

JAK CZĘSTO: Aby efekt był zauważalny należy powtarzać zabieg 1x w tygodniu przez miesiąc. Najlepsze efekty daje seria 10 zabiegów. Dla podtrzymania efektu 1x w miesiącu.