O mnie, salonie i pracy – fryzjer Siedlce


salon-fryzjer-siedlce

Witam w Salonie fryzjerskim „Kolor”

 

Salon kolor fryzjer siedlce Edyta Karasińska i jej zespół to profesjonaliści w swojej branży. Salon kolor mieści się w Siedlcach koło dworca pks. fryzjer siedlce

Nazywam się Edyta Karasińska

Chcę przedstawić Państwu kilka informacji na temat mojego salonu. Dotyczyć one będą podstawowych celów i wartości w nim ustalonych.

Pierwszą i najważniejszą rzeczą jest zadowolenie klienta, ponieważ właśnie od niego zależy pomyślność rozwoju salonu fryzjerskiego, a na barkach fryzjera leży zadanie sprostania wszystkim jego oczekiwaniom. Jako fachowiec z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie wiem, że klient przychodząc na zabieg fryzjerski wymaga ode mnie zrozumienia jego potrzeb, dokładności, estetyki, satysfakcjonującego efektu, a jednocześnie nieprzedłużającego się czasu pracy. Mogę Państwa zapewnić, że zaczynając usługę na każdym kliencie, mam w pamięci wszystkie te czynniki oraz cel ich wykonania. Do każdego też podchodzę indywidualnie, gdyż zdaję sobie sprawę z różności, wyjątkowości i unikalności typów urody. Wierzę, że w umiejętny i wyważony sposób, z każdej osoby można wydobyć piękno, co również zalicza się do jednego z wielu moich zadań.

W moim miejscu pracy, zrealizowanie usługi to nie tylko szereg kolejno następujących po sobie czynności. To także ciągła praca umysłowa, składająca się na coraz to nowsze pomysły poprawienia wizerunku klienta. Chcę, aby każda osoba wychodząc z mojego salonu, robiła to z uśmiechem na ustach, spowodowanym świadomością urody, lepszym samopoczuciem i podwyższoną samooceną. Jest to dla mnie największą nagrodą, dla której daję z siebie jak najwięcej.
Dziękuję za uwagę.
– Edyta Karasińska

„Jeśli kobieta jest szczęśliwa, jest także piękna”
Sophia Loren